Transparent World

Web3

Dlaczego Web3?

Projekty Web3 dają posiadaczom prawo WŁASNOŚCI do danego zasobu, z opcją zachowania anonimowości. Użytkownicy są w stanie korzystać z możliwości usługi/produktu lub sprzedać swój dostęp na rynku wtórnym. W Transparent World uważamy, że jest to przyszłość dostępu do produktów cyfrowych. W naszych projektach wykorzystujemy głównie technologię NFT (Non-fungible token).

Każda osoba posiadająca NFT może sprzedać go na otwartym rynku (ala OpenSea) bez pytania nas o zgodę. My budujemy wartość firmy, produktu, społeczności. Tym samym zwiększamy wartość każdego dostępowego NFT.

Dodatkowo NFT (jako technologia) pozwala nam dodawać dostępy naszej społeczności. Np. aby zalogować się do naszych aplikacji, potrzebujesz NFT. Nie pytamy o hasło. Nie pytamy o login. Kto ma NFT w swoim portfelu, ma dostęp. W przyszłości planujemy więcej integracji pomiędzy rozwiązaniami z naszych firm i naszych partnerów.

Wyjaśnienie NFT (forma wywiadu)

Cool Guys

O Cool Guys


Jesteśmy społecznością inwestorów. Znajdują się u nas ludzie inwestujący na giełdzie, w nieruchomości, w krypto, w NFT, a nawet w klocki LEGO. Dodatkowo oferujemy naszej społeczności masę usług, np. zbudowaliśmy dedykowaną spółkę inwestującą w nieruchomości, gdzie społeczność jest udziałowcami.

Więcej informacji


Więcej o Cool Guys NFT
Cool Guys

Firestarters

O Firestarters


Jesteśmy społecznością przedsiębiorców. Znajdują się u nas ludzie budujący swoje duże przedsiębiorstwa, jak i jednoosobowi specjaliści. Dodatkowo oferujemy naszej społeczności masę usług, np. dostarczamy naszej społeczności kilkanaście kursów biznesowych i umożliwiamy inwestycje w firmy członków Firestarters.

Więcej informacji


Więcej o Firestarters
Firestarters

Transparent Entity

O Transparent Entities


Transparent Entities to jednostki, które powstają z połączenia jednostek Firestarters i Cool Guys. Do ich stworzenia potrzebny jest jeszcze specjalny element łączący. Szczegóły Transparent Entities poznamy 2023.02.02, natomiast ich rola w ekosystemie i dostępne bonusy będą przewyższały wszystko, co jest dostępne w rzeczywistości.

Więcej informacji


  • TE Opensea (soon)
  • TE Roadmap (soon)
Coming Soon (2023)
Transparent Entity

Transparent Powers

O Transparent Powers


Transparent Powers jest kolekcją 5000 kart, które grają kluczową rolę w losach portalu Akademia.pl, ale i nie tylko. Karta ma wiele opcji. Można za nią otrzymać 1 z 4 kursów z Akademii. Można za nią otrzymać dostęp do newslettera Transparent Powers Premium, ale też można go wymienić na coś. I tu jest pies pogrzebany. Kiedy ją wymienić? Kiedy używać? A kiedy kolekcjonować? Nie ma dobrej odpowiedzi. Jedno jest pewne... karta zniknie 2023.12.12.

Więcej informacji


WIĘCEJ O TRANSPARENT POWERS
Transparent Powers