Transparent World

Transparent Powers

Transparent Powers NFT jest dostępem do świata Transparent World. Transparent Powers NFT jest elementem dostępowym oraz kolekcjonerskim. Posiadanie tej karty daje Ci dostępem do produktów i usług. Karty również możesz kolekcjonować i wymieniać na inne dostępy. Niestety nie wszystkie opcje wymiany są znane, co dodaje dodatkową warstwę zabawy do całego ekosystemu. Zdobądź przynajmniej jedną kartę i zacznij działać w Transparent World.

Transparent Powers NFT jest częścią Transparent World. Transparent World jest wielodekadowym projektem stworzonym dla polskiej społeczności inwestorów i przedsiębiorców. Ułatwiamy pracę tym grupom i dodatkowo wprowadzamy elementy grywalizacji, dobrej zabawy i implementowania nowoczesnych modeli biznesowych, z których korzysta nasza społeczność. Cool Guys (inwestorzy) to zawsze 1000 dostępów. Firestarters (przedsiębiorcy) to zawsze 1000 dostępów. Na bazie tego budujemy nowe innowacje.

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Transparent World Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjnych, marketingowych dotyczących portalu transparentworld.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.