Transparent World

Transparent World

FAQ Transparent Powers NFT

Pytanie: Jakie dodatkowe korzyści daje posiadanie Transparent Powers NFT? 

Odpowiedź: Po pierwsze osoba z Transparent Powers (TP) NFT ma dostęp do portalu, na którym może wybrać 1 kurs co 2 miesiące. W pierwszej fazie są to 4 kursy: Szkoła Bloga, Szkoła Ustalania Celów, Szkoła Produktywności i Szkoła Pierwszego Klienta. Dodatkowo każdy posiadacz TP NFT otrzyma dostęp do newslettera Transparent World PREMIUM. 

TP NFT można będzie też wymienić. Są 4 opcje wymiany: 

1) Zbierz 20 kart z różnymi grafikami i wymień na 1 NFT Cool Guys i 1 NFT Firestarters (tracisz 20 TP NFT w tej operacji). Gdy chcesz to zrobić to napisz na kontakt@transparentworld.pl

2) Zbierz 2 odpowiednie karty dla Twoich NFT Cool Guys i NFT Firestarters. Wymień je na 1 NFT Transparent Entity. Twój Cool Guys NFT i Firestarters NFT muszą być w jednym portfelu (bez ruchu) przez 365 dni, aby wymienić na Transparent Entity. W tej wymianie tracisz swoje 2 x TP. Opcja wymiany będzie dostępna w portalu.

3) Wymień 1 kartę na dostęp/y do Akademia 2.0. W tej wymianie tracisz swój TP. Opcja wymiany będzie dostępna w portalu.

4) Informacja w późniejszej części roku o wymianie numer 4 .

Pytanie: Czy mogę mintować z telefonu / tabletu?

Odpowiedź: Niestety nie jest to możliwe. Jeżeli będziesz próbować najprawdopodobniej otrzymasz powiadomienie o błędzie / braku na whitelist. Mintuj swoje NFT najlepiej od razu z przeglądarki na komputerze.

Pytanie: Do mintu TP podałem mój "hot wallet", a FS i CGC trzymam na "cold wallecie" czy w związku z tym będą jakieś utrudnienia? 

Odpowiedź: Nie będzie problemów. Ważne, aby Twój wallet, na który mintujesz, był na whitelist.

Pytanie: Ile będzie trwał mint? 

Odpowiedź: Mint trwa od 2022.07.07 od 19:00 do 2022.07.21. do 23:59. Odsłonięcie kart nastąpi 2022.07.28 o 19:00.

Pytanie: Ile procent ze sprzedaży TP na OpenSea idzie do was jako właścicieli kontraktu?

Odpowiedź: 7.5% 

Pytanie: Jeśli otrzymaliśmy lub kupiliśmy więcej niż 1 TP, to czy mint każdorazowo będzie nas kosztował gas fee? Czy to będzie jedna operacja hurtem i pojedyncza opłata?

Odpowiedź: Korzystamy ze standardu ERC721A... po ludzku... możesz mintować 100 NFT i cena będzie duuuużo mniejsza niż mintowanie 100 x 1 NFT. Podczas mintu podajesz ilość NFT, jakie chcesz mintować. Nie wymintujesz więcej niż zostało to zapisane w kontrakcie (podczas dodawania Twojego walleta do whitelist).

Pytanie: Kiedy będzie przyznawany dostęp do MiroBurn Premium/TrzyPoziomy Premium?

Odpowiedź: To jedno i to samo. Dostęp będziemy możliwy od 07.07.2022 poprzez portal pod adresem: https://portal.transparentworld.pl, do którego możliwe jest zalogowanie się NFT Transparent Powers i zapisanie się na newsletter.

Pytanie: Jak mogę dostać rolę na Discord? 

Odpowiedź: Jeżeli masz NFT Cool Guys, Firestarters lub/i HeyEdu Founders, to użyj 💨⎮collabland-join. Tuż po mincie pojawią się też role dla posiadaczy 1, 2, 5, 10, 20 NFT TP z dedykowanymi kanałami. 

Pytanie: Mam obecnie dostęp do TrzyPoziomy Premium. Spalę lub sprzedam swoje NFT TP. Czy stracę wtedy dostęp do newslettera Premium? 

Odpowiedź: TAK. Jest to uregulowane regulaminem, który akceptujesz przy mincie. Jeżeli uznasz, że jednak nie chcesz mintować swojego TP, to dalej będziesz miał dostęp do newslettera do końca subskrypcji (jeżeli ją opłacałeś, ale już bez opcji przedłużenia). 

Pytanie: Co będzie z MiroBurn Premium/TrzyPoziomy Premium po wygaśnięciu NFT TP, czyli po 12.12.2023? 

Odpowiedź: Dowiemy się już niedługo.

Pytanie: Jakie kursy otrzymam za swoje Transparent Powers NFT? Czy Transparent Powers dają dostęp do wszystkich kursów?

Odpowiedź: W pierwszej wersji jest to: Szkoła Bloga, Szkoła Ustalania Celów, Szkoła Produktywności lub Szkoła Pierwszego Klienta. Lista będzie rozwijana. Im bliżej 2023.12.12, tym więcej kursów dostępowych. 

Pytanie: Jeżeli będę miał >1 TP na tym samym portfelu to będzie możliwość uzyskania dostępu do kilku kursów naraz (1/TP) czy tylko 1/portfel?

Odpowiedź: Wchodząc do portalu musisz podpiąć portfel z TP. Mając wszystkie TP na jednym portfelu, możesz tam podpiąć różne TP pod różne kursy. Np. masz 3 TP: jeden podpinasz pod Szkołę Bloga, drugi pod Szkołę Pierwszego Klienta, trzeci pod Szkołę Ustalania Celów. Do tego masz dostęp do newslettera PREMIUM (i to masz zawsze, nawet gdy masz tylko 1 TP i podpinasz go pod 1 kurs).

Pytanie: Czy TP wykorzystywane jako dostęp do kursów, też się spalają?

Odpowiedź: Nie, TP są ważne do 12.12.2023. Mając 1 TP co 2 miesiące możesz wymieniać je na 1 kurs, z dostępnych w portalu.

Pytanie: Mam NFT Firestarters, NFT Cool Guys, NFT HeyEdu Founders, a za chwile NFT Transparent Powers. Co mi jeszcze do szczęścia potrzeba? 

Odpowiedź: Mając te 3 NFT otrzymasz 3 TP. I teraz zależy, co chcesz robić dalej. Jeżeli chcesz używać TP, to nie musisz robić nic. Jeżeli chcesz zbierać 20 TP, to musisz mieć minimum 17 dodatkowych NFT (każdy musi być z inną grafiką). Jeżeli chcesz stworzyć Transparent Entity, to musisz wymienić swoje NFT na takie, które odpowiadają Twoim postaciom z NFT Firestarters i NFT Cool Guys . Możesz też sprzedać swoje TP od 2022.07.07. Nawet zanim zostanie “odkryte” tj. przed 28.07.2022

Pytanie: Czy będzie można zdobyć/wymienić w jakiś sposób TP na HeyEdu NFT lub Firestarters lub Cool Guys? 

Odpowiedź: W tej chwili nie ma takiej opcji. 

Pytanie: Jak wymieniać się NFT TP, aby było to bezpieczne? 

Odpowiedź: Nie zapewniamy takiego narzędzia. Myśl jak o fizycznych przedmiotach. Czy wyślesz taki przedmiot obcej osobie, zanim Ci wyśle swój? Raczej nie. Można skorzystać ze strony 3-ciej lub najzwyczajniej kupić to, czego potrzebujesz z rynku wtórnego i sprzedać to, czego nie potrzebujesz. 

Pytanie: Pracujecie nad jakąś możliwością, żeby można było wymienić TP? Np. żubra na gitarę? 

Odpowiedź: W tej chwili nie pracujemy nad takim rozwiązaniem.