Transparent World

Firestarters

Firestarters NFT jest dostępem do świata przedsiębiorców. Transparent World sp. z o.o. powstała w 2017 roku, jako firma edukacji przedsiębiorców. Po pewnym czasie powstały nowe firmy, które miały swój zalążek w Transparent World - wMedia, Cool Guys Capital, czy HeyEdu. Dookoła tych firm powstała grupa niesamowitych przedsiębiorców, która zebrała się wspólnie pod marką Firestarters, aby tworzyć kolejne firmy i projekty. Ciągle pracujemy nad tym, aby budować z Firestarters nowe rozwiązania, jako z partnerami... np. Akademia 2.0, którą właśnie tworzymy.

Firestarters NFT jest częścią Transparent World. Transparent World jest wielodekadowym projektem stworzonym dla polskiej społeczności inwestorów i przedsiębiorców. Ułatwiamy pracę tym grupom i dodatkowo wprowadzamy elementy grywalizacji, dobrej zabawy i implementowania nowoczesnych modeli biznesowych, z których korzysta nasza społeczność. Firestarters (przedsiębiorcy) to zawsze 1000 dostępów. Cool Guys (inwestorzy) to zawsze 1000 dostępów. Na bazie tego budujemy nowe innowacje.

Co otrzymujesz z Firestarters NFT?

Discord Przedsiębiorców

Discord Przedsiębiorców

Discord jest głównym miejscem, gdzie nasi przedsiębiorcy wymieniają wiedzę i doświadczenia. Znajdziesz tam przedsiębiorców działających na tradycyjnych rynkach, w świecie online, w Polsce i globalnie. To wspaniałe miejsce, od którego kipi pomocą. Firestarters szukają opcji do wspólnych biznesów i pomagają sobie w projektach. Wszyscy rozmawiają i wymieniają się doświadczeniami. Uwielbiamy spędzać tam nasz czas.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ
Dostęp do Edukacji

Dostęp do Edukacji

Kupując dostęp do Firestarters NFT otrzymujesz dostęp do genialnej edukacji, która pomoże Ci rozwinąć swój biznes lub swoich pracowników. Znajdziesz tu: Szkoła Pierwszego Klienta, Szkoła Budowania Firmy, Szkoła Marketingu, Fabryka Kursów,  Szkoła Płatnego Newslettera, Szkoła Pisania, Które Sprzedaje, Szkoła Marki Osobistej, Szkoła Produktywności, Szkoła Ustalania Celów, Szkoła Bloga, Kurs NFT. Ciągle dodajemy nowe programy edukacyjne. W samym roku 2022 mamy plan dodać przynajmniej 2 nowe programy edukacyjne. Dostęp do edukacji jest tak długo, jak posiadasz w swoim portfelu NFT Firestarters.

DOŁĄCZ DO FIRESTARTERS
Networking

Networking

W naszej społeczności możesz spotkać standardowych przedsiębiorców, ale też ludzi, którzy mają określone specjalizacje. Umożliwiliśmy im nawiązywanie połączeń i relacji. Aktualnie mamy odpowiednie kanały dla programistów, designerów, marketerów, twórców edukacji i twórcom Web3. Zbudowaliśmy też zestawienie zwane "Ekosystem Firm". Jest to lista członków społeczności wraz z listami ich biznesów, ilością pracowników, wielkością przychodów. Jest to dobre miejsce, aby znaleźć partnera do swojej inicjatywy. Ciekawostka: znajdziesz tu jednoosobowe działalności i właścicieli firm zatrudniających setki ludzi.

POZNAJ FIRESTARTERS
Wspólne Projekty

Wspólne Projekty

Mając w jednej grupie wielu przedsiębiorców, możemy tworzyć różne rzeczy, z której czerpią wszyscy członkowie Firestarters. Jednym z takich projektów jest Akademia 2.0. Tylko posiadacze Firestarters NFT będą mogli tworzyć/produkować edukację do platformy. Nawet jeżeli nie tworzysz (bo masz inny biznes), to część przychodów będziemy dystrybuować do posiadaczy Firestarters NFT. (Ten projekt jest w tej chwili w fazie koncepcyjnej i wystartuje w 2022 roku). To oczywiście tylko jeden z tematów, który wspólnie planujemy budować.

Działaj z Nami
NFT Launchpad

NFT Launchpad

Osobom, które myślą o użyciu technologii NFT w swojej firmie umożliwiamy zrobienia tego z nami. Dzielimy się know-how, pomagamy w sprawach formalnych, prawnych, rozliczeniowych, technologicznych, graficznych. Dla osób z ciekawym pomysłem i zdolnością wykonawczą możemy zaoferować wsparcie finansowe, które pozwoli szybciej wystartować z własnym projektem.

Twórz z Nami

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Transparent World Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjnych, marketingowych dotyczących portalu transparentworld.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.