Transparent World

Cool Guys

Cool Guys NFT jest dostępem do świata Cool Guys Capital. CG Capital sp. z o.o. powstało w 2021 roku, jako firma inwestująca w nieruchomości. Po pewnym czasie zbudowaliśmy wokół siebie grono niesamowitych inwestorów, którzy inwestują na rynkach tradycyjnych i alternatywnych. Z czasem powstała masa usług dla naszej społeczności, wliczając w to spółkę, w której inwestujemy w nieruchomości z naszą społecznością - Cool Guys Capital sp. z o.o. Ciągle pracujemy nad tym, aby nasza społeczność mogła inwestować bezpiecznie i w otoczeniu innych wspaniałych inwestorów.

Cool Guys NFT jest częścią Transparent World. Transparent World jest wielodekadowym projektem stworzonym dla polskiej społeczności inwestorów i przedsiębiorców. Ułatwiamy pracę tym grupom i dodatkowo wprowadzamy elementy grywalizacji, dobrej zabawy i implementowania nowoczesnych modeli biznesowych, z których korzysta nasza społeczność. Cool Guys (inwestorzy) to zawsze 1000 dostępów. Firestarters (przedsiębiorcy) to zawsze 1000 dostępów. Na bazie tego budujemy nowe innowacje.

Co otrzymujesz z Cool Guys NFT?

Discord Inwestorów

Discord Inwestorów

Discord jest głównym miejscem, gdzie nasi inwestorzy wymieniają wiedzę i doświadczenia. Znajdziesz tam inwestorów od nieruchomości, działem, giełdy, krypto, NFT (szczególnie aktywni) oraz innych inwestycji, takich jak lego, metale szlachetne, czy nawet crowdlending. To wspaniałe miejsce, od którego kipi pomocą. Nikt nie promuje swoich projektów (banujemy za to). Wszyscy rozmawiają i wymieniają się doświadczeniami. Uwielbiamy spędzać tam nasz czas.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ
Spółka Inwestująca w Nieruchomości

Spółka Inwestująca w Nieruchomości

Spółka CG Capital sp. z o.o. na początku obracała tylko pieniądze wspólników. Z czasem zauważyliśmy, że mamy więcej deali i społeczność chciałaby też dołączyć jako wspólnicy do naszych projektów. Uruchomiliśmy spółkę Cool Guys Capital sp. z o.o., do której dołączyło już 30 wspólników. Z czasem dodamy tam więcej osób. Ważne: nie przyjmujemy wspólników spoza społeczności. Myślimy też nad kolejnymi spółkami, które będą mogły alokować kapitał w nowe biznesy i technologie.

INWESTUJ Z NAMI
Boty dla Inwestorów

Boty dla Inwestorów

NIGDY nie mówimy naszej społeczności, w co inwestować. Nie mamy też żadnych sponsorów. Skupiamy się natomiast na przyciąganiu najlepszych inwestorów, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami. Dodatkowo budujemy boty, które dostarczają naszej społeczności najlepszych informacji. W tej chwili ruszyliśmy z botami NFT. Znajdziesz u nas boty, które pokazują największe sprzedaże z ostatniej godziny, największe minty z ostatniej godziny, ruchy największych graczy na rynku, duże zakupy danego NFT i kilka innych. Ciągle rozwijamy ten element.

SKORZYSTAJ Z NARZĘDZI
Cotygodniowy LIVE

Cotygodniowy LIVE

Co tydzień (a czasami częściej) widzimy się online z Mariuszem (prezes CG Capital i Cool Guys Capital). Mariusz robi na live podsumowanie rynków, trendów i wydarzeń razem z naszą społecznością. Czasami do spotkań dołączają inni inwestorzy, z którymi poruszamy ważne dla nas tematy.

DOŁĄCZ DO COOL GUYS
Sekcja Edukacji

Sekcja Edukacji

Otrzymasz dostęp do edukacji, niedostępnej w sprzedaży. Budujemy dla naszej społeczności materiały, w których nie dowiesz się co kupować, ale jak bezpiecznie kupować. Uruchomiliśmy pierwszy kurs o NFT. Pokazujemy tam jak kupować i sprzedawać swoje NFT, jak sprawdzać, czy projekty są dobre, jak działać bezpiecznie z NFT (dużo scamów jest na świecie) i dużo więcej.

Kolejny uruchomiony KURS - CRYPTO. Narazie moduł #01. Przystępnie i kompleksowo omówiona technologia Blockchain, obsługa portfela, zakup kryptowalut ze szczególnym uwzględnieniem BEZPIECZEŃSTWA. 6 lekcji już jest. Kolejne wkrótce!

ZACZNIJ Z NAMI
Cotygodniowy Newsletter

Cotygodniowy Newsletter

Otrzymasz co tydzień newsletter przygotowany przez naszego prezesa (Mariusza Hojdę). Znajdziesz w nim podsumowanie rynków kapitałowych, nieruchomości i czasami krypto. To skarbnica wiedzy. Często można znaleźć w nim również analizy pewnych spółek akcyjnych lub firm, które właśnie wychodzą na giełdę. Otrzymasz też dostęp do całego archiwum. Możesz też sprawdzić opcję FREE.

DOŁĄCZ DO NAS