Cool Guys

Cool Guys

Społeczność 1000 inwestorów, zachowujących zimną krew nawet przy Słońcu.

Zobacz więcej
Firestarters

Firestarters

Społeczność 1000 przedsiębiorców, uzależnionych od zmieniania wszechświata w lepsze miejsce.

Zobacz więcej
Transparent Entity

Transparent Entity

Stworzenia z rzeczywistości C-137 zmieniających zasady panujące pomiędzy materią i antymaterią.

Zobacz więcej

Dlaczego NFT?

Każdy dostęp do naszych społeczności wymaga NFT. Dlaczego? Ponieważ zwiększa to wartość całej społeczności dla posiadacza NFT. Każda osoba, która posiada NFT, może sprzedać go na otwartym rynku (ala OpenSea) bez pytania nas o zgodę. My budujemy wartość firmy i społeczności i tym samym zwiększamy wartość każdego dostępowego NFT.

Dodatkowo NFT (jako technologia) pozwala nam dodawać dostępy naszej społeczności. Np. aby zalogować się do prywatnej części naszych społeczności, potrzebujesz NFT. Nie pytamy o hasło. Nie pytamy o login. Kto ma NFT w swoim portfelu, ma dostęp. W przyszłości planujemy więcej integracji pomiędzy rozwiązaniami z naszych firm i naszych partnerów.

Czym jest NFT?

Cool Guys

O Cool Guys


Jesteśmy społecznością inwestorów. Znajdują się u nas ludzie inwestujący na giełdzie, w nieruchomości, w krypto, w NFT, a nawet w klocki LEGO. Dodatkowo oferujemy naszej społeczności masę usług, np. zbudowaliśmy dedykowaną spółkę inwestującą w nieruchomości, gdzie społeczność jest udziałowcami.

Więcej informacji


Więcej o Cool Guys NFT
Cool Guys

Firestarters

O Firestarters


Jesteśmy społecznością przedsiębiorców. Znajdują się u nas ludzie budujący swoje duże przedsiębiorstwa, jak i jednoosobowi specjaliści. Dodatkowo oferujemy naszej społeczności masę usług, np. dostarczamy naszej społeczności kilkanaście kursów biznesowych i umożliwiamy inwestycje w firmy członków Firestarters.

Więcej informacji


Więcej o Firestarters
Firestarters

Transparent Entity

O Transparent Entities


Transparent Entities to jednostki, które powstają z połączenia jednostek Firestarters i Cool Guys. Do ich stworzenia potrzebny jest jeszcze specjalny element łączący. Szczegóły Transparent Entities poznamy 2023.02.02, natomiast ich rola w ekosystemie i dostępne bonusy będą przewyższały wszystko, co jest dostępne w rzeczywistości.

Więcej informacji


  • TE Opensea (soon)
  • TE Roadmap (soon)
Coming Soon (2023)
Transparent Entity

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Transparent World Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie newslettera zawierającego treści informacyjnych, marketingowych dotyczących portalu transparentworld.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.